• +90 232 364 33 14
  • +90 533 086 86 23
  • Pzt - Cts : 10:00 - 20:00 Pazar : Kapalı

Modern Dans

Modern Dans

Modern Dans Bölümü:

Modern Dans Bölümümüz 4 seviyeden oluşmaktadır. Çalışmalarımızda kolaydan zora ,bilinenden bilinmeyene ,çözümleme , tüme varım gibi metot ve tekniklerle öğrencilerimize teknik bilgisi yüksek dansçı ve eğitmen adayları yetiştirmektir. Eğitimi başarı ile tamamlayan öğrencilerimize Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kurs bitirme belgesini almaya hak kazanırlar.

Seviyler:

  1. Seviye Modern Dans Programı ( Temel Seviye ) :Modern Dans temel kavramları esneme egzersizleri koordinasyon egzersizleri küçük dans koreografileri ile
  2. Seviye Modern Dans Programı ( Başlangıç Seviyesi ) :Esneme ve Kondisyon egzersizleri hareketlerin teorik analizi ve incelemesi , hareketlerin farklı varyasyonlarının çalışılması egzersizlerin ve dans koreografilerinin bedene yerleşme çalışmaları
  3. Seviye Modern Dans Programı ( Orta Seviye ) :Modern Dans teknik çalışmalarına ek olarak Dans Tarihi eğitimi , şekil , mekan ve zaman kavramlarını bedene yerleşme çalışmaları.
  4. Seviye Modern Dans Programı ( İleri Seviye ) : Modern Dans teknik çalışmalarına ek olarak , kontak doğaçlama, dans repertuvarı , koreografi çalışmaları ( öğrenci deneyim ve gelişim için bireysel koreografi çalışması ) hareket üretimi. Modern Dans bölümünde 4 yılı başarı ile tamamlayan öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı Kurs bitirme belgesini almaya hak kazanırlar.

Sanatın mutfağına bizimle birlikte hazırlanın.